Luana gati të ‘shpërthejë’, shikoni çfarë fustani të ngushtë ka veshur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luana gati të ‘shpërthejë’, shikoni çfarë fustani të ngushtë ka veshur

18:59 | 21 Dhjetor 2019

Luana Vjollca është emri i këngëtares dhe moderatores së mirënjohur shqiptare.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për linjat e saj përfekte, përcjell ORAinfo.

Luana shfaqet gjithnjë e më tërheqëse.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në një fustan shumë të ngushtë.

E me këtë pamje Luana ka provokuar ndjekësit./ORAinfo/

Komento: