Luana ‘ndez’ Instagramin, ‘çmend’ fansat me këtë dukje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Luana ‘ndez’ Instagramin, ‘çmend’ fansat me këtë dukje

20:03 | 09 Nëntor 2019

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca po vazhdon të jetë një nga më të preferuarat e publikut.

Ajo është gjithmonë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në formë, përcjell ORAinfo.

Luana është tejet e pranishme me postime në rrjete sociale dhe pas vetes ka ndjekës të shumtë.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka është bërë gati për emision, e linjat e saj trupore morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!