Luana ndryshon ngjyrën e flokëve, kësaj radhe e ka bërë ‘pink’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luana ndryshon ngjyrën e flokëve, kësaj radhe e ka bërë ‘pink’

21:51 | 26 Nëntor 2020

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luanën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet me ngjyrë pink të flokëve dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: