Luana shkëlqeu në fustan kuq e zi, por e pabesueshme sa ka paguar për të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luana shkëlqeu në fustan kuq e zi, por e pabesueshme sa ka paguar për të

13:06 | 29 Nëntor 2020

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luanën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Aj ëstë e përfolur sidomos për veshjet plot stil e për të cilat duket se paguan shuma të mëdha parash.

E për fustanin që ka veshur së fundi ajo ka paguar 14,000 euro./ORAinfo/

Komento: