‘Ludo’ gëzon kosovarët, ja çfarë vendimi ka marrë! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

‘Ludo’ gëzon kosovarët, ja çfarë vendimi ka marrë!

11:55 | 11 Shkurt 2019

Është bërë lojë shumë e dashur për kosovarët.

Në përditësimin e ri, “Ludo” ka vendosur edhe flamurin e Kosovës.

Loja e famshme “Ludo King” është bërë pjesë e pothuajse çdo përdoruesi të telefonave të mençur.

Në Kosovë kjo lojë ka gjetur një përdorim të madh duke u shëndrruar në një nga më të pëlqyerat e kohës.

Në përditësimin e ri, “Ludo” ka vendosur edhe flamurin e Kosovës, transmeton “Observer”.

Kjo sigurisht është bërë për shkak të përdoruesve të shumtë të kësaj loje në shtetin më të ri të Evropës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!