Luizi sapo bëri veprimin si të Atdheut me Xhulin, e la Kiarën ‘live’: Nuk jemi më bashkë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luizi sapo bëri veprimin si të Atdheut me Xhulin, e la Kiarën ‘live’: Nuk jemi më bashkë

19:11 | 05 Shkurt 2023

Luizi duket se e ka të vështirë të mësohet me mungesën e Efit në shtëpi.

Ai në mëngjes është parë i mërzitur dhe në lot, teksa tha se nuk po i kalon inati që ka.

Gjatë një bisede me Valbonën, Luizi shprehet se po të kishte dalë Kiara nuk e di se çfarë do kishte bërë.

“Po të kishte dalë Kiara do kishin pa spektakël këta.”

Ndonjëherë mendoj t’i them Kiarës që lermë pak, zëre se nuk jemi bashkë se dua t’i bëj spektakël këtyre,” tha Luizi.

A mos ndoshta me këtë gjë, Luizi po kërkon hapësirë nga Kiara!?

Komento: