Luizi surprizohet nga familjarët, nuk mban lotët – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Luizi surprizohet nga familjarët, nuk mban lotët

23:01 | 18 Mars 2023

Luizi nuk mban lotët, surprizohet nga familjarët.

Luizi u surprizua përmes një video-mesazhi nga mbesat dhe motra e tij. Ai u përlot menjëherë dhe u shpreh se e ka marrë shumë malli dhe është kurioz të di mendimin e tyre për lojën e tij në shtëpi.

Luiz: Më ka marrë malli kur ata më kritikojnë për diçka, apo kur më vënë në dukje një gabim.

Pas video-mesazhit, Luizi u surprizua nga kunati i tij. Ai u shpreh se janë shumë miq bashkë dhe se Sokoli ka qenë vëlla dhe gjithçka për familjen e tij.

Komento: