Lulja e Medës del me këngëtaren e njohur, merr gjithë vëmendjen veshja e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lulja e Medës del me këngëtaren e njohur, merr gjithë vëmendjen veshja e saj

20:03 | 15 Prill 2019

Luljeta Përgjegjaj është bashkëshortja e këngëtarit shumë të njohur, Medës.

Ata nga martesa e tyre kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, përcjell ORAinfo.

E lulja nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e tyre në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me këngëtaren e njohur, Violetë Kajtazi, e ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!