Lulja e Medes e lumtur në mes të vjehrrit dhe vjehrrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lulja e Medes e lumtur në mes të vjehrrit dhe vjehrrës

11:41 | 23 Tetor 2019

Ja si kalon Lulja e Medes me vjehrrin e vjehrrën.

Lulja, hyn lirisht mes personazheve të njohur të shobizit vendor, kjo falë bashëshortit të saj, këngëtarit të njohur, Meda.

Bashkëshortja e Medes, nënë e katër fëmijëve, përkundër angazhimit si nënë, ia del shumë mirë edhe në aspekte të tjera.

Lulja, duket në formë të shkëlqlyer dhe në çdo paraqitje publike, ajo arrin të duket bukur, e madje të marrë një lum komplimentesh nga ndjekësit e saj në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Ndryshe, Lulja jeton me prindërit e Medes dhe raporti me vjehrrin dhe vjehrren është i shkëlqyer. Ata jetojnë mes Kosovës dhe Gjermanisë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!