Lulja e Medës vishet me ‘shallvare’, do të befasoheni me pamjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lulja e Medës vishet me ‘shallvare’, do të befasoheni me pamjen e saj

09:22 | 02 Qershor 2019

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë një prej çifteve më të përfolura në publik e në media.

Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë ne rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime nga jeta e tyre.

Në foton e fundit shihet Lulja e veshur me shallvare dhe po i argëton fëmijët./ORAinfo/

Komento: