Lulja e Motrave Mustafa del për kafe, shikoni si është veshur e rregulluar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Lulja e Motrave Mustafa del për kafe, shikoni si është veshur e rregulluar

19:19 | 21 Maj 2019

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura në gjithë trojet shqiptare.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet duke pirë kafe dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

Komento: