Lulja kthehet në shtëpi, ja kush po e pret atje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Lulja kthehet në shtëpi, ja kush po e pret atje

17:14 | 15 Maj 2019

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Medës.

Ata janë të martuar prej kohësh dhe tani janë prindër të katër fëmijëve, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Lulja sot është kthyer në shtëpi. Ajo ka publikuar një video ku shfaqet me shoqët e saj duke pirë kafe në oborr.

“Home sweet home’, e ka përshkuar videon Lulja. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!