Mahnitëse: Ja sa bukur amerikanët kërcejnë valle popullore shqiptare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Mahnitëse: Ja sa bukur amerikanët kërcejnë valle popullore shqiptare

15:39 | 11 Korrik 2019

Do të çuditeni se sa bukur amerikanët kërcejnë valle popullore shqiptare.

Disa amerikanë shihen kërcejnë valle popullore shqiptare.

Kjo ngjarje ka ndodhur në qytetin e bukur të Gjirokastrës.

Amerikanët, përpara se të kërcejnë, marrin udhëzime nga një shqiptare e cila është e veshur me veshje popullore shqiptare, për t’i pritur mysafirët nga Amerika.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!