Majlinda dhe Majk takohen një ditë pas ditëlindjes së djalit, kjo është arsyeja – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Majlinda dhe Majk takohen një ditë pas ditëlindjes së djalit, kjo është arsyeja

18:38 | 20 Maj 2019

Reperi i mirënjohur, Majk po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.

Përveç për muzikën e tij, ai është shumë i përfolur sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Majk nga lidhja e shkurtër me Majlinda Zekën ka një djalë që e kanë quajtur, Roan.

Dje Roani ka festuar ditëlindjen e dytë e për këtë nëna e tij ka përgatitur një festë të madhe.

Sot, Majlinda ia ka lënë djalin Majkut që të festojë edhe ai ditëlindjen bashkë me djalin./ORAinfo/

Komento: