Majlinda me veshje nusërie, nuse më të bukur nuk keni parë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Majlinda me veshje nusërie, nuse më të bukur nuk keni parë

15:32 | 30 Dhjetor 2018

Majlinda Zeka u bë e njohur për publikun si e dashura e reperit kosovar, Majk.

Nga kjo lidhje, Majlinda dhe Majku kanë një djalë të quajtur Roan, por i cili rritet me prindërit e ndarë, shkruan ORAinfo.

Majlinda është tejet aktive në rrjete sociale, me postime të ndryshme të saj dhe të djalit.

E sot në rrjete sociale ka qarkulluar një fotografi e Majlindës ku shihet e veshur me dallam e dimi, e që duket aq bukur si nuse./ORAinfo/

Komento: