Majlindën nuk e keni parë asnjëherë të veshur në këtë mënyrë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Majlindën nuk e keni parë asnjëherë të veshur në këtë mënyrë

15:43 | 01 Dhjetor 2020

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

E në foton e fundit ajo është shfaqur e tëra e ‘mbuluar’, që nuk ndodh shpesh tek Majlinda./ORAinfo/

Komento: