Man City merr lajmin katastrofal – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Man City merr lajmin katastrofal

18:34 | 14 Tetor 2021

Sulmuesi i Manchester City, Ferran Torres, do të përballet me gjashtë javë jashtë fushe pasi që ka pësuar një thyerje të këmbës, kanë thënë burime pranë lojtarit .

Reprezentuesi spanjoll kuptohet se e ka marrë lëndimin në fitoren gjysmëfinale të Ligës së Kombeve të UEFA-s ndaj Italisë, edhe pse ai vazhdoi të luante në finale kundër Francës,përcjell ORAinfo.

Torres mund të përjashtohet nga ndeshjet vendimtare të Ligës së Kampionëve ndaj Club Brugge, si dhe derbi i Mançesterit në Old Trafford kundër United./ORAinfo/

Komento: