Man City vë në shënjestër yllin e Barcelonës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Man City vë në shënjestër yllin e Barcelonës

17:59 | 01 Gusht 2020

Manchester City po e kërkon Sergi Roberton.

Blutë e Manchesterit janë në kërkim yllit të Barcelonës i cili është i njohur për lojën e tij në shumë pozita.

Sipas të përditshmes katalunase sport, Manchester City është interesuar për mbrojtësin e Barcelonës Serg Roberto.

Blaugrana preferon që ta mbajnë Roberton dhe ta largojnë Nelson Semedon këtë verë, por skuadra nga Etihad Stadium janë gati për të bërë një ofertë të majme për spanjollin.

Komento: