Marina një nuse tipike kosovare, ja si uron për ushtrinë

15:42 | 14 Dhjetor 2018

Marina Vjollca është moderatorja shumë e njohur nga shqipëria dhe njëkohësisht ehde gruaja e reperit shumë të njohur, Getuar Selimit.

Ata të dy janë martuar vitin e kaluar e dasma e tyre madhështore bëri shumë bujë në mediat rozë, shkruan ORAinfo.

Geti dhe MArina tani jetojnë në Tiranë dhe nga atje zhvillojnë që të dy profesionet e tyre.

Sot, Marina ka postuar një fotografi në Instagram me rastin e votimit për themelimin e Ushtrisë së Kosovës, për të na treguar sa e lumtur ndjehet ajo./ORAinfo/

Komento: