Marina rregullohet e bën frizurë nusesh, kaq e bukur është bërë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Marina rregullohet e bën frizurë nusesh, kaq e bukur është bërë

23:47 | 21 Dhjetor 2019

Marina Vjollca është moderatorja e njohur dhe shumë e pëlqyer shqiptare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë në formë, përcjell ORAinfo.

Marinën e gjejmë tejet aktive me pastime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është rregulluar si nuse për emision, e me këtë pamje i ka lënë të gjithë pa fjalë./ORAinfo/

Komento: