Martohet Kresha, nusja e tij si një princesh me vello të bardhë, ja pamjet nga dasma – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Martohet Kresha, nusja e tij si një princesh me vello të bardhë, ja pamjet nga dasma

20:25 | 15 Dhjetor 2019

Publikohet një video e veçantë nga dasma e Kreshës

Reperi i mirënjohur kosovar, Mc Kresha dhe e fejuara e tij, Erzina Shehu sonte po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Dasma po mbahet në një nga lokalet më të njohura në Prishtinë, në Garden Events, me shumë të ftuar.

Një video të cilën e publikoi reperi Gjiko nga dasma e Kreshës, shihet se atmosfera është në nivel dhe gjithçka po duket bukur, shkruan rtv21.

Komento: