Matini ‘lazdrohet’ në mes të rrugës, e reagimi i Leartës do t’ju befasojë

18:05 | 02 Qershor 2019

Learta Jakupi dhe Kushtrim Salihu janë një çift tejet i pëlqyer në publik.

Reja dhe djali i këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit tani janë të martuar dhe kanë një djalë që e kanë quajtur, Matin, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale ku nuk mungojnë me postime të ndryshme nga jeta e tyre.

Sot, ata kanë dalë bashkë dhe në një foto që e ka publikuar Learta shihet Matini duke u lazdruar e ajo nuk ka hezituar ta ndajë këtë moment me ndjekësit./ORAinfo/

Komento: