Mbappe i donte këta lojtarë te PSG – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mbappe i donte këta lojtarë te PSG

23:58 | 30 Shtator 2022

PSG gjatë verës nuk është që bëri edhe shumë transferime.

Kylian Mbappe u dorëzoi shefave të PSG-së një listë të dëshirave për transferim me katër lojtarë gjatë verës, ku përfshihej sulmuesi i Manchester United, Marcus Rashford, sipas RMC Sport, përcjell ORAinfo.

Reprezentuesi francez ishte gjithashtu i interesuar për Robert Lewandowski, Ousmane Dembele dhe Gianluca Scamacca./ORAinfo/

Komento: