Mbesa e Shyhretes shfaqet nga pushimet, po duket një ‘bombë’ e vërtetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mbesa e Shyhretes shfaqet nga pushimet, po duket një ‘bombë’ e vërtetë

19:50 | 02 Shtator 2019

Elira Martinaj është mbesa e Shyhrete Behlulit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Elira është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto nga pushimet në të cilën po duket shumë atraktive./ORAinfo/

Komento: