Mbetet vetëm zyrtarizimi, Mbappe lojtari i Real Madridit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mbetet vetëm zyrtarizimi, Mbappe lojtari i Real Madridit

00:02 | 04 Dhjetor 2021

Kylian Mbappe, do të transferohet në Spanjë.

AS raporton se Kylian Mbappe do t’i bashkohet Real Madridit si agjent i lirë në vitin 2022 pasi i dha fjalën,përcjell ORAinfo.

Fituesi i Kupës së Botës, i cili po përfundon kontratën e tij në Parc des Princes, i ka siguruar gjigantët e Ligës se ata janë e vetmja skuadër që ai dëshiron të bashkohet dhe një kalim i profilit të lartë në Spanjë tani është një formalitet./ORAinfo/

Komento: