Mbrëmë dolën bashkë, e sot Ermali e ‘shkrinë’ Arianën me gjestin e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mbrëmë dolën bashkë, e sot Ermali e ‘shkrinë’ Arianën me gjestin e tij

12:38 | 18 Dhjetor 2019

Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij Ariana janë dy prej personazheve më kë komentuara nga publiku.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo

Edhe pse u bë e njohur si gruaja e Ermalit, Ariana famën më të madhe po e arrin tani me paraqitjet e saj elegante dhe plot stil.

Mbrëmë ata kanë dalë për tu relaksuar në njërin nga klubet e natës në kryeqytet.

E sot Ariana ka pranuar një buçet me lule nga burri i saj, Ermali.

Kjo e ka gëzuar shumë Arianën, e cila këtë gëzim e ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale. /ORAinfo/

Komento: