Mbulohet nëna me e bukur shqiptare, thjeshtë mahnitëse! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mbulohet nëna me e bukur shqiptare, thjeshtë mahnitëse!

15:01 | 03 Korrik 2022

Adrola Dushi, është njëra nga personazhet më të komentuar në mediat rozë.

Që kur i shpall më e bukura e Shqipërisë, asaj iu hapën dyert që suksesin e saj ta shtrijë përtej kufijve shqiptar, shkruan ORAinfo.

Tani, jeta e saj profesionale është mes Shqipërisë dhe Amerikës, vend në të cilin ajo punon dhe mundohet ta rrisë djalin e saj siç është më së miri.

Në shumicën e kohës, Adrolën jemi mësuar ta shohim me grim të rëndë dhe në pasarela, mirëpo ajo edhe në jetë të përditshme është një femër shumë e bukur.

Se fundmi, Adrola ka mahnitur të gjithë me veshjen e saj. E mbuluar kretj me ari, nëna me e bukur shqiptare shfaqet mahnitëse. /ORAinfo/

VIDEO:

Komento: