Mc Kresha i përkushtuar edhe ndaj fesë, bën veprim mahnitës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mc Kresha i përkushtuar edhe ndaj fesë, bën veprim mahnitës

18:28 | 14 Maj 2021

Mc Kresha e ka falur sot namazin e xhumasë në xhaminë e Shipolit, bashkë me imamin e kësaj xhamie.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë hoxha Fatmir Latifaj, i cili ka publikuar fotografi me reperin.

“Sot mbas xhumase @tavnikcity 🕌”, ka shkruar Latifaj.

Ndryshe, Kresha së fundmi u martua dhe u bë baba, e cila gjë e ka tërhequr mjaft shumë nga skena publike.

Komento: