Me dimi e jelek, kështu dukej nëna e Dua Lipës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me dimi e jelek, kështu dukej nëna e Dua Lipës

08:31 | 27 Maj 2019

Publikohet një foto e rrallë e nënës së Dua Lipës, ku shihet me dimi e jelek.

Anesa Lipa, nëna e këngëtares së njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, publikoi sot një fotografi të veçantë.

Ky imazh i bukur i saj, në të cilin Anesa shfaqet me dimi, ishte realizuar në vitin 1997, saktësisht para 22 vjetësh, shkruan rtv21.

Anesa duket aq bukur dhe natyrisht vajzat e saj i lanë komente të veçanta në këtë fotografi. Dukagjini dhe Anesa kanë tre fëmijë: Duan, Rinën dhe Gjinin.

Komento: