Me duart e kapura, kështu urojnë Ramushin kunatat për ushtri

14:20 | 14 Dhjetor 2018

Pasi uroi burrin për Ushtrinë e Kosovës, Lola tani uron edhe kunatin e saj, kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinajn.

Ajo sot ka postuar një fotografi ku shihen Anita dhe Ramushi me kunatat, të kapur gjithë së bashku për dore, shkruan ORAinfo.

E ajo që ia shton veçantinë kësaj fotografie është mbishkrimi i Lolës, ‘krenarë me ty Kryeministër’. Siç duket ka festë të madhe në shtëpinë e Ramushit./ORAinfo/

Komento: