“Më hëngëri”- i dashuri duke e puthur Fifin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Më hëngëri”- i dashuri duke e puthur Fifin

11:24 | 02 Korrik 2022

Fifin duke e puthur i dashuri, thotë: Me hanger.

Fifi po merr vëmendje vazhdimisht në mediat rozë, me postimet që po bënë në rrjetet sociale, si për jetën private ashtu edhe atë profesionale.

Çifi si duket kanë vendosur që secilin moment interesant ose të bukur ta ndajnë me adhuruesit e tyre në rrjetet sociale, shkruan Kosovarja.

Së fundmi, kanë ndarë disa momente intime, ku shiheshin teksa putheshin e përqafoheshin në një vend publik.

Duket se çifti simpatik po kalojnë ditët më të bukura në jetën e tyre dhe po jetojnë ashtu siç duan ata të dy, e për qejfin e tyre.

Komento: