Me këtë kombinim në veshje, Qëndresa e Labit e merr gjithë vëmendjen kur del në rrugë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me këtë kombinim në veshje, Qëndresa e Labit e merr gjithë vëmendjen kur del në rrugë

09:40 | 22 Qershor 2021

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi shfaqet e veshur me shumë stil, e kombinimi me puma dhe çantë të kuqe po i shkon kaq shumë. /ORAinfo/

Komento: