Me mbulesë arabe dhe e veshur shkurt, Adriana shfaqet hot nga Egjipti – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Me mbulesë arabe dhe e veshur shkurt, Adriana shfaqet hot nga Egjipti

16:32 | 03 Korrik 2022

Deputetja kosovare, Adriana Matoshi, ditë me para e ka vizituar Egjiptin, duke i kaluar disa momente të paharruara.

Nga atje ajo është kujdesur qe të publikoj imazhe atraktive si dhe mjaftë joshëse, përcjell ORAinfo.

Se fundmi ajo ka sjell disa imazhe ku shfaqet pranë piramidave të Egjiptit.

Në kokë me mbulesë arabe dhe me veshje me shumë stil, Adriana ka shkëlqyer në këtë vizitë.

Kaq joshëse nuk e kemi parë moti deputeten e Vetëvendosjes. /ORAinfo/

Komento: