Me motive kombëtare në mbrëmjen e maturës, maturantja nga Skenderaj lë nën ‘hije’ të gjitha – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Me motive kombëtare në mbrëmjen e maturës, maturantja nga Skenderaj lë nën ‘hije’ të gjitha

20:59 | 16 Maj 2019

Jemi në muajin kur klasat e dymbëdhjeta përfundojnë shkollat e mesme dhe ajo që shërben si përmbyllëse e rrugëtimit tre-vjeçar është mbrëmja e maturës.

Për këtë natë ata përkujdesen që të duken në mënyrën më të mirë të mundshme, përcjell ORAinfo.

Janë vajzat ato që mundohen më shumë për këtë ceremoni e që mundohen të paraqiten sa më veçantë.

E në dukje të veçantë ka shkuar edhe nxënësja nga Skenderaji e cila ka zgjedhur të shkojë në mbrëmje të maturës me veshje kombëtare./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!