Më në fund Beatrix thyen heshtjen, tregon a është puthur në buzë me Donaldin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Më në fund Beatrix thyen heshtjen, tregon a është puthur në buzë me Donaldin

00:05 | 02 Dhjetor 2021

Beatrix Ramosaj tregon a është puthur në buzë me Donaldin.

Pas mbrëmjes së kaluar edhe banorët kanë filluar ti ngacmojnë Donaldin dhe Beatrix.

Ishte Sara ajo që ia bëri një pyetje Beatrixit dhe kjo e fundit u ndje edhe pak në siklet.

Sara e ka pyetur Beatrixin se a janë puthur me Donaldin. Ndërkohë këngëtarja Beatrix Ramosaj është përgjigjur; Jo jemi duke e shijuar momentin.

Mbrëmë Donaldi dhe Beatrixi kanë deklaruar se pëlqejnë njëri tjetrin.

Komento: