Më në fund edhe Shyhretja publikon fotografinë më të ‘ëmbël’ nga festa e Leartes

11:22 | 16 Dhjetor 2018

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të zhanrrit të saj, dhe ndër më të përfolurat që nga paraqitja e saj e parë në skenë.

Në shtëpinë e saj dje kanë pasur dy festa . Ka qenë ditëlindja e nuses së djalit të saj, Leartes dhe tjetra ajo dhe djali i Shyhretës, Kushtrimi janë martuar zyrtarisht dje, shkruan ORAinfo.

Në këto festa kanë qenë të ftuar familjet e të dyja palëve dhe të gjithë kanë postuar shumë fotografi për të na e treguar atmosferën atje.

E sot, Shyhretja ka postuar fotografinë më të bukur së bashku me Leartën dhe nënën e Leartës, Dritën./ORAinfo/

Komento: