Më në fund Genta e pranon lidhjen, e bën atë publike në Instagramin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Më në fund Genta e pranon lidhjen, e bën atë publike në Instagramin e saj

20:00 | 18 Nëntor 2019

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është tejet e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Së fundmi këngëtarja është përfolur për lidhjen me një biznesmes nga Turqia.

U tha se emri i tij është Husen.

E këtë duket se Genta ka vendosur ta pranojë në një mënyrë, duke bërë folloë në Instagram këtë person.

Usta Huseyin është mashkulli që i mori zemrën Gentës./ORAinfo/

Komento: