Më në fund Lirimi takohet me Lulen, kjo është gjendja e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Më në fund Lirimi takohet me Lulen, kjo është gjendja e saj

22:31 | 03 Dhjetor 2019

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Por, së fundmi ata po kalojnë momente shumë të vështira, Lulja po përballet me një sëmundje.

Sot Lirimi është takuar me Lulen dhe ajo duket se është pakëz më mirë./ORAinfo/

Komento: