Më në fund, Luana merr guximin e zbulon ndërhyrjet në fytyrë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Më në fund, Luana merr guximin e zbulon ndërhyrjet në fytyrë

15:51 | 16 Maj 2019

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën vërehet qartë ndërhyrjet në fytyrë, sidomos tek pjesa e hundës dhe e buzëve./ORAinfo/

Komento: