“Me një bebë të vockël fare…”, çka po paralajmëron me kwto foto Bora Zemani? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

“Me një bebë të vockël fare…”, çka po paralajmëron me kwto foto Bora Zemani?

20:11 | 06 Dhjetor 2021

Prezantuesja Bora Zamani ka zbuluar se ku është Semi, e cila mungoi të premten në spektaklin e Big Brother Albania VIP.

Bora Zamani ka filluar që të jetë aktive në rrjetet sociale.

Moderatorja shqiptare, e cila ka qenë e përfolur në të gjitha mediat shqiptare, sidomos pas lidhjes se ish të dashurit të saj Donalld Veshaj në shtëpi me Beatrix Ramosaj, është shfaqur duke mbajtur në kraharor këngëtaren Semi Jupaj, e cila para dy jave u largua nga shtëpia.

“Me nje beb te vockel fareeee 🥰🥰🥰”, ka shkruar Bora.

Kujtojmë se gjatë kohës sa ishte Semi në shtëpi, Donalldi nuk kishte krijuar asnjë lidhje dhe pas largimit të saj ai filloi lidhjen e tij me Beatrix Ramosaj.

Komento: