Me plis në kokë, kështu uron Elvis Naci për ushtrinë

15:24 | 14 Dhjetor 2018

Pas votimit për transformimin e FSK-së në ushtri kanë reaguar edhe shumë personalitete të njohura edhe nga shqipëria.

Që të gjithë janë shprehur shumë të gëzuar për këtë arritje të Kosovës, shkruan ORAinfo.

E një ndër ta është edhe Elvis Naci, hoxhë i njohur në të gjitha vendet ku ka shqiptarë. Ai ka postuar një fotografi me plis në kokë dhe ia ka bashkangjitur një mbishkrim të veçantë ‘Urime ushtrinë Kosova jonë e dashur!’./ORAinfo/

Komento: