Me shami në kokë dhe gërsheta, kështu del për kafe “Xhesika”

11:17 | 03 Qershor 2019

Ajo po bën bujë me format e saj pothuajse përfekte.

Një nga aktoret më të komentuara është edhe Arta Nitaj dhe më të ndjekura ne rrjetet sociale, krejt kjo falë bukurisë dhe linjave trupore.

Bukuroshja nga Peja gjithashtu ka një stil të veçantë, këtë e dëshmon edhe fotografia e saj e fundit ku ka vënë një shami në kokë, ndërsa flokët i ka me gërsheta.

Ndryshe, Artën së fundmi po e shohim edhe prezantuese të sportit

Komento: