Më të dashuruar se kurrë, Teuta publikon momentin më romantik me Adonisin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Më të dashuruar se kurrë, Teuta publikon momentin më romantik me Adonisin

15:58 | 16 Maj 2019

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një pamje me Adonisin, ku po duken shumë të dashuruar./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!