Meda e Lulja dalin bashkë në darkë, por shikoni kush po i shoqëron ata – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Meda e Lulja dalin bashkë në darkë, por shikoni kush po i shoqëron ata

00:02 | 16 Prill 2019

Luljeta Përgjegjaj është bashkëshortja e këngëtarit shumë të njohur, Medës.

Ata nga martesa e tyre kanë katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë, shkruan ORAinfo.

Meda dhe Lulja janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ata kanë treguar se kanë dalur në darkë.

Bashkë me ta janë edhe dy këngëtaret e njohura, Vjollca Haxhiu dhe Violetë Kajtazi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!