Melisa mashtron bizneset për përfitime të hollash dhe pastaj “zhduket” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Melisa mashtron bizneset për përfitime të hollash dhe pastaj “zhduket”

20:32 | 16 Maj 2021

Dalin mashtrimet e Melises.

Të gjithë konkurrentët e “Për’puthen” kanë bërë famë të madhe duke u njohur nga e gjithë shqiptaria.

Ata kanë treguar që paguhen mjaftueshëm për të bërë një reklamë në profilin e tyre në Instagram.

Por duket se ka edhe të tillë që këtë mundësi edhe e keqpërdorin, duke bërë mashtrime.

Në një imazh të siguruar nga Indeksonline shohim se Melisa pasi ka marrë të hollat nga një kompani, ajo nuk u ka kthyer përgjigje ku të fundit i kanë shkruar disa herë por që ajo nuk u ka kthyer përgjigje.

‘Ne ju kemi paguar juve i kemi te gjitha faktet, letrat per reklamimin e gurit Iranian ju nuk na keni be asnjë lloj reklame. Si do veprojme ketu?”
“Duhet te na beni reklamen tone me patjetër ose ti ktheni leket mbrapsht! Ju kemi shkruajtur ne disa nr nuk je përgjigjur, kurse leket i ke marr!” përfundon ky mesazh.

Komento: