Merita del me nënën dhe vajzat, po duken njëra më zonjë se tjetra – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Merita del me nënën dhe vajzat, po duken njëra më zonjë se tjetra

20:40 | 15 Prill 2019

Merita Spahiu është këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore.

Përveç për muzikën, Merita dhe familja e saj janë shumë të përfolur nga mediat dhe publiku shqiptar, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka dalë bashkë me nënën dhe vajzat e në një foto që e kanë publikuar ato po duken njëra më zonjë se tjetra./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!