Merr fund gjithçka! Ja për cilën skuadër do të luajë Haaland – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Merr fund gjithçka! Ja për cilën skuadër do të luajë Haaland

12:14 | 23 Dhjetor 2019

Manchester United dhe Borussia Dortmund janë në pozitën më të mirë për të nënshkruar sulmuesin e Red Bull Salzburgut, Erling Haaland raporton Bild.

19-vjeçari ka vendosur të zgjedhë një transferim në Old Trafford ose Westfalenstadion, në vend që të pranojë ndonjë ofertë nga Leipzig ose Juventus,përcjell ORAinfo.

Haaland ka shënuar 28 gola në 22 ndeshje në të gjitha garat për Salzburg këtë sezon./ORAinfo/

Komento: