Merr fund “telenovela”, zbulohet ekipi i ri i Icardit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Merr fund “telenovela”, zbulohet ekipi i ri i Icardit

21:02 | 01 Shtator 2019

Bisedimet midis Interit dhe Valencisë për huazimin e Mauro Icardi po kryesohen nga super agjenti Jorge Mendes, raporton Calcio Mercato.

Mendes ka një marrëdhënie të ngushtë me pronarin e Valencias, Peter Lim dhe po ndihmon për të lehtësuar ingranazhet e daljes së shumëpritur të Icardi nga San Siro, përcjell ORAinfo.

Shefi i Interit, Antonio Conte konfirmoi në verë se nuk kishte asnjë plan për argjentiansin./ORAinfo/

Komento: