Merret vendimi, këta do të jenë gjyqtarët e javës së 28-të të Superligës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Merret vendimi, këta do të jenë gjyqtarët e javës së 28-të të Superligës

17:27 | 02 Korrik 2020

Caktohen gjyqtarët e javës së 28-të të Superligës.

Janë caktuar gjyqtarët e javës së 28-të të Superligës së Kosovës.

Derbi në mes të Llapit dhe Dritës do të drejtohet nga Selim Isufi i ndihmuar nga Granit Hyseni dhe Elvis Bicaj.

Më poshtë janë gjyqtarët e ndeshjeve të javës së 28-të.

Komento: