Mësohet arsyeja e vonesës së ndeshjes Ballkani – Gjilani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mësohet arsyeja e vonesës së ndeshjes Ballkani – Gjilani

13:59 | 02 Tetor 2022

Ja pse u vonua fillimi i ndeshjes Ballkani – Gjilani.

Ballkani dhe Gjilani janë duke u përballur në kuadër të xhiros së nëntë në Superligën e Kosovës.

Ky takim nuk filloi me kohë, për shkak se mungoi flamuri i këndit, i cili nuk ishte i vendosur mirë. Por më pastaj u rregullua dhe filloi ballafaqimi.

Për momentin është duke u zhvilluar minuta e 26’.

Komento: